پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > Company news about قبل از خرید چه چیزهایی باید درباره چراغ های خورشیدی بدانید؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-0755-27214455
اکنون تماس بگیرید

قبل از خرید چه چیزهایی باید درباره چراغ های خورشیدی بدانید؟

2023-10-10

Latest company news about قبل از خرید چه چیزهایی باید درباره چراغ های خورشیدی بدانید؟

قبل از خرید چه چیزهایی باید درباره چراغ های خورشیدی بدانید؟

نوع

هنگامی که بهترین چراغ های خورشیدی را برای فضای بیرون انتخاب می کنید، اهداف خود را در مورد چراغ ها در نظر بگیرید.يا روشنايي محيطي را ترجيح مي دهيد که يک نور نرم فراهم مي کند، درخشش گرم؟

انواع مختلفی از چراغ های خورشیدی وجود دارد، و همه آنها در نحوه نصب آنها متفاوت است. به عنوان مثال، چراغ های مسیر، مانندلامپ های سفید گرم چشم انداز هامپتون بی، طراحی شده اند با میله هایی که می توانید در خاک در کنار راهرو یا پیاده رو قرار دهید.

همچنین چراغ های خورشیدی وجود دارند که می توانند بالا بر روی یک حصار چوبی یا عرشه نصب شوند، مانندفانوس های دیواری خورشیدی، 2 بسته فانوس های دیواری خورشیدیاگر شما به دنبال چیزی بیشتر تزئینی هستید، می توانید چراغ های رشته ای و فانوس های شیشه ای ماسون را پیدا کنید که از انرژی خورشیدی تغذیه می شوند، مانند چراغ های رشته ای بیرونی انرژی خورشیدی Brightech Ambience Pro.

دیگران از نور خورشیدی به عنوان یک روش روشنایی قابل حمل استفاده می کنند. جیمسون می گوید،"بسیاری از افرادی که از کمپ کردن در فضای باز لذت می برند معمولاً فانوس ها و لامپ های خورشیدی را انتخاب می کنند زیرا قابل حمل و خودپذیر هستند. "

باتری

بهترین چراغ های خورشیدی در فضای باز دارای یک باتری هستند که در نهایت می توانند در صورت متوقف شدن کار جایگزین شوند.چراغ های خورشیدی نیاز به باتری های شارژ پذیر برای ذخیره انرژی الکتریکی جمع آوری شده از خورشید دارند"جیمسون میگه.

باتری های شارژ پذیر برای همیشه دوام نمی آورند، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که شما نیاز به تعویض آنها در یک نقطه داشته باشید. بسیاری از چراغ های خورشیدی در این لیست از باتری های شارژ پذیر AA یا AAA استفاده می کنند،که به راحتی برای خرید آنلاین در دسترس هستنداز آنجایی که باتری ها را می توان به راحتی در طول خط جایگزین کرد، نیازی به تعویض کل لامپ ندارید.

مکان پنل خورشیدی

برخی از چراغ های خورشیدی در این لیست دارای کوچکپانل های خورشیدیدر حالی که برخی دیگر یک پانل خورشیدی خارجی دارند که تمام مجموعه چراغ ها را تقویت می کند.چراغ های زیر ورودییا حیاط پوشانده؛ شما قادر خواهید بود که به پانل خورشیدی نور مستقیم خورشید بدهید در حالی که چراغ ها را در جایی که می خواهید نگه دارید.

آزمایش کنندگان همچنین دریافتند که چراغ هایی که دارای پانل های خورشیدی بزرگتر هستند، گاهی اوقات از نظر زیبایی کمتر به نظر می رسند، بنابراین قبل از خرید، مطمئن شوید که در مورد اندازه و محل پانل احساس خوبی دارید.

حفاظت از آب

بیشتر چراغ های خورشیدی در این لیست مقاوم در برابر آب هستند، مانندAloftSun حسگر حرکت چراغ های منظره خورشیدی، به این معنی که آنها تا حدودی آب را دفع می کنند. (این متفاوت از ضد آب است، به این معنی که یک محصول اجازه نمی دهد هیچ آب از طریق عبور کند.)

این چراغ ها در بارندگی های عادی و برف باری ها خوب هستند، اما ممکن است بخواهید آن ها را در زمان بارندگی های شدید همراه با باد به داخل بیاورید.شما اغلب حفاظت از آب را به عنوان یک رتبه بندی IP مشاهده خواهید کرد، واستاندارد بین المللیکه شبیه "IP45" است.

اولین عدد نشان می دهد که این ماده در برابر اجسام جامد مانند گرد و غبار چقدر محافظت شده است و شماره دوم نشان می دهد که در برابر مایعات چقدر محافظت شده است.,و هرچه تعداد آن بیشتر باشد، از آب بیشتر محافظت می شود.

قطعات ویژه

بهترین چراغ های خورشیدی دارای ویژگی های ویژه ای مانند سوئیچ های روشن / خاموش، تایمرها یا سنسورهای حرکتی هستند.چراغ های خورشیدی در فضای باز Brightown، حتی تنظیمات مختلف نور مانند یک محو آهسته یا درخشش دارند.

قبل از خرید یک چراغ خورشیدی، از خودتان بپرسید که دقیقاً به چه چیزی نیاز دارید تا بتوانید چراغ خورشیدی را پیدا کنید که به نیازهای شما مناسب باشد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب ناودانی جاده خورشیدی تامین کننده. حق چاپ © 2018-2024 solar-studs.com . تمامی حقوق محفوظ است.