پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > Company news about برنامه بازسازی منطقه نزدیک فرودگاه پالام
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-0755-27214455
اکنون تماس بگیرید

برنامه بازسازی منطقه نزدیک فرودگاه پالام

2023-10-10

Latest company news about برنامه بازسازی منطقه نزدیک فرودگاه پالام

برنامه بازسازی منطقه نزدیک فرودگاه پالام

دهلی نو: PWD تعمیر و تزئین جاده های اطراف ایستگاه نیروی هوایی پالام را آغاز خواهد کرد و مقامات گفتند که چندین داوطلب برای باغبانی برگزار شده است.نصب شبکه ها و چراغ های خورشیدی در جاده پالام.
در نزدیکی ترمینال I فرودگاه، این بخش قصد دارد یک کاشت گسترده از درختان رشد یافته، بوته ها و گیاهان دارای گل فصلی را آغاز کند.درختانی مانند نباتات نباتات بسمارکیا (Bismarckia palm) و پلومریا آلبا (Plumeria alba) به همراه حدود 100 درخت فیکوس ریتوس (Ficus retusa) به عنوان بخشی از تزئینات در تعداد زیادی کاشته می شوند..
این بخش ابتدا خندق ها را ایجاد می کند و در محل زمین کار می کند و سپس درختان را کاشت می کند.
به عنوان بخشی از کارهای تزئیناتی برای اجلاس G20، ستونهایی برای تزئینات و استفاده های دیگر نصب خواهد شد.

در جاده، PWD چراغ های شمسی را نصب می کند، که یک نوع دستگاه ایمنی جاده ای است که از انرژی خورشیدی برای روشن کردن جاده استفاده می کند.آنها اغلب برای بهبود ایمنی جاده در مناطقی با شرایط کم نور یا ضعف دید استفاده می شوند..
برای چند ماه گذشته، PWD در حال انجام زیبایی سازی در نزدیکی فرودگاه در امتداد T-3 در آماده سازی برای اجلاس G20 بوده است.
برنامه بازسازی که شامل ارتقاء زیبایی بخش 8 کیلومتری است، از طریق الگوهای رنگ یکنواخت در پل های پرواز و پل های پیاده،بازسازی باغبانی از طریق کاشت گیاهان گل دار با رنگ ها و ارتفاع های مختلف، به منظور دستیابی به یک الگوی سه رنگی در مرحله، تمیز و نصب تقارن آبفشان ها و مجسمه های بزرگ شیر.

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب ناودانی جاده خورشیدی تامین کننده. حق چاپ © 2018-2024 solar-studs.com . تمامی حقوق محفوظ است.