پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > Company news about یکی از پرفروش ترین چراغ های خورشیدی برای روشن کردن فضای بیرونی
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-0755-27214455
اکنون تماس بگیرید

یکی از پرفروش ترین چراغ های خورشیدی برای روشن کردن فضای بیرونی

2023-10-10

Latest company news about یکی از پرفروش ترین چراغ های خورشیدی برای روشن کردن فضای بیرونی

یکی از پرفروش ترین چراغ های خورشیدی برای روشن کردن فضای بیرونی شما،

روشن کردن فضای نشیمن بیرون می تواند به طور چشمگیری ظاهر باغ یا حیاط شما را بهبود بخشد، و حتی ممکن است شما را تشویق کند که زمان بیشتری را در خارج از خانه در هوای گرم بگذرانید.یکی از راه های عالی برای روشن کردن فضای بیرون، استفاده از چراغ های خورشیدی است..

"نورهای خورشیدی، در مقایسه با نورهای بیرونی ولتاژ پایین و ولتاژ خط، امن تر و دوستانه تر از DIY هستند، زیرا هیچ سیم کشی مورد نیاز نیست،" سارا جیمسون می گوید،مدیر بازاریابی Green Building Elements. "در بيشتر موارد، نيازي به آوردن يه برق شناس براي نصبش نيست"

با باتری هایی که در طول روز از طریق پنل های خورشیدی شارژ می شوند، چراغ های خورشیدی می توانند به طور موثر به خانه شما کمک کنند تا اثرگاه کربن خود را کاهش دهند. نصب آن آسان است،چون هیچ سیم برای مقابله با وجود دارد و، چون بازار چراغ های خورشیدی با افزایش محبوبیت انرژی پاک رشد کرده است، گزینه های زیادی وجود دارد، که تضمین می کند که شما می توانید چراغ هایی را پیدا کنید که برای خانه شما مناسب هستند.

ما 27 لامپ خورشیدی را در آزمایشگاه آزمایشی ما در دزمین، آیووا آزمایش کردیم. آزمایش کنندگان متخصص بر اساس کیفیت، سطح روشنایی، سنسورهای غروب تا طلوع،و توانایی های تشخیص حرکتما همچنین چراغ ها را از طریق تست های دوام قرار دادیم، آنها را در یخچال قرار دادیم، آنها را با آب پاشیدیم، و یک توپ گلف را روی آنها انداختیم تا ببینیم که آیا آنها را نگه می دارند.

مهم است که در هنگام خرید نیازهای شخصی خود را اولویت بندی کنید، چه این به معنای چندین سطح روشنایی باشد، یک طراحی خاص که با زیبایی خانه شما مطابقت داشته باشد، یا چیز دیگری.برای بینش های آزمایش شده در دنیای واقعی برای پیدا کردن انتخاب کامل برای فضای بیرونی خود بخوانید.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب ناودانی جاده خورشیدی تامین کننده. حق چاپ © 2018-2024 solar-studs.com . تمامی حقوق محفوظ است.